KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15685076
nr 1568 5076
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Gatumiljö. Signerad. Olja på pannå, 50x20 cm, yttermått inklusive ram: 63x34 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 20:14:31
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg